Availability: In Stock

Tri rrëfenja

Autor: Umberto Eco
SKU: 9789928366474

900L

Nga takimi i jashtëzakkonshëm i një tregimtari si Umberto Eco dhe një artist si Eugenio Carmi, tri histori për respektin dhe shpresën, për fëmijë e të rritur, për ata që duan të lexojnë me imagjinatë.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

112

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tri rrëfenja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *