Availability: In Stock

Shqiperia nje histori e mentalitetit juridik

SKU: 9789928183668

1,500L

Libri studimor, hulumtues, ballafaques, argumentues, “Shqipëria një histori e mentaliteti juridik” i Ndriçim Kullës vjen për të mbushur një hendet të thellë dhe për të dëshmuar përmes argumenteve dhe fakteve se ne jemi një popull, i cili të drejtën ka patur ndër parshmëritë kryesore si përgjigje e aftësisë për të bashkëjetuar dhe vlerësimit të drejtësisë për të gjithë, si në një gjykim sublim para vetë Zotit.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

453

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shqiperia nje histori e mentalitetit juridik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *