Availability: In Stock

Rosaku i Shëmtuar – BT

SKU: 9789928004352

400L

Përralla tradicionale të rrëfyera përmes tekstesh të thjeshtë dhe lehtësisht të lexueshëm të shoqëruara me ilustrime fort të këndshme. “Të voglat përralla të Mëdha” i ndihmojnë fëmijët të rriten së bashku me librin dhe u mundësojnë prindërve të kalojnë kohë me ta.

Informacion shtesë

Shtëpia botuese

Gjuha

Autori

Shkrimtarët

Nr i faqeve

48

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Rosaku i Shëmtuar – BT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *