Availability: In Stock

Pinoku – BT

SKU: 9789928004451

400L

Përralla tradicionale të rrëfyera përmes tekstesh të thjeshtë dhe lehtësisht të lexueshëm të shoqëruara me ilustrime fort të këndshme. “Të voglat përralla të Mëdha” i ndihmojnë fëmijët të rriten së bashku me librin dhe u mundësojnë prindërve të kalojnë kohë me ta.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

48

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pinoku – BT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *