Availability: In Stock

Koha e duhur

SKU: 9789928342652

1,700L

E  mbushur me dhimbje , tradhti dhe triumf , “Koha e duhur” është një histori emocionuese për ndjekjen e pasionit tuaj nga tregimtarja e preferuar botërore Danielle Steel.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

367

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Koha e duhur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *