Availability: In Stock

Përrallë

SKU: 9789928342676

1,500L

Në romanin “Përrallë” , Danielle Steel thur një histori magjepsëse të dashurisë dhe guximit të një vajze dhe shpresës se e mira mund të triumfojë mbi të keqen .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

322

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Përrallë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *