Availability: In Stock

E bardha që vret

SKU: 9789928292742

1,800L

Kur një djalosh i trazuar, i quajtur Billi, i kërkon Kormoran Strajkut ta ndihmojë që të hetojë një krim që ka parë kur ishte fëmijë, detektivi mbetet thellësisht i tronditur. Edhe pse Billi ka probleme mendore dhe nuk mund të kujtojë detaje konkrete, ka diçka të sinqertë tek ai dhe historia e tij. Por para se Strajku ta pyesë më tej, Billi trembet dhe ikën në panik.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

744

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “E bardha që vret”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *