Availability: In Stock

Nata dhe cdo te bej me kete liber

Autor: Jose Saramago
SKU: 00045

620L

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

230

Shtepia botuese

Botimet Dritan

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Nata dhe cdo te bej me kete liber”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *