Availability: In Stock

Cfare zbulimi! Histori idesh te rrufeshme

Autor: Irene Venturi
SKU: 9789928024695

700L

Disa nga problemet që i kanë shtyrë shkencëtarët dhe shpikësit që të bëjnë zbulime të mëdha që ndryshuan botën, të gjitha të përmbledhura në këtë libër.

Përshkrim

Dysheme për t’u veshur me pllaka të ngjyrosura, një kurorë e artë që dyshohet se nuk është prej ari, rrufe që ndajnë në dysh pemë shekullore… Çfarë kanë të përbashkët? Janë disa nga problemet që i kanë shtyrë shkencëtarët dhe shpikësit që të bëjnë zbulime të mëdha që ndryshuan botën, të gjitha të përmbledhura në këtë libër.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

127

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cfare zbulimi! Histori idesh te rrufeshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *