Availability: In Stock

Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit

Autor: Deepak Chopra
SKU: 9789928265005

700L

Një udhëzues praktik për përmbushjen e ëndrrave tuaja. Ky është një libër të cilin do ta çmoni për të gjithë jetën, pasi në faqet e tij, gjenden sekretet për realizimin e të gjithë ëndrrave tuaja. Në librin Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit, Deepak Chopra nxjerr thelbin e mësimeve të tij në shtatë parime të thjeshta dhe të fuqishme, të cilat mund të zbatohen lehtësisht për krijimin e suksesit në çdo fushë të jetës suaj.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

115

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *