Availability: In Stock

Si të rritësh një fëmijë të mrekullueshëm

Autor: Tim Seldin
SKU: 978-9928-349-92-7

1,500L

Nuk është aspak e pazakontë që prindërit të mos e dinë mirë se ç’duhet bërë për të rritur fëmijë të mbarë në kohët moderne, ndaj, në qoftë se keni fëmijë të mitur dhe jeni të etur të mësoni gjërat e reja e të dëgjoni sugjerime praktike shumë të vyera, atëherë ky libër është për ju.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

208

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Si të rritësh një fëmijë të mrekullueshëm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *