Availability: In Stock

Lexojini njerezit si nje liber

Autor: Patrick King
SKU: 9789928338686

1,200L

Si te analizosh,te kuptosh dhe te parashikosh emocionet,mendimet,qellimet dhe sjelljet e njerezve?!

Përshkrim

A është e mundur t’i analizosh njerëzit pa folur me ta? Po!

Mësoni se si të bëheni një lexues i mendjes, që të krijoni marrëdhënie më të sigurta. Mësoni se si të hyni në mendjen e të tjerëve pa e kuptuar ata.“Lexojini njerëzit si një libër” nuk është si të gjithë librat e tjerë që flasin për gjuhën e trupit. Ai përqendrohet tek të kuptuarit e psikologjisë dhe natyrës njerëzore. Ne jemi ata që jemi si rrjedhojë e përvojave dhe të shkuarës sonë.

Hidhni një sy brenda vetes dhe të tjerëve. Kuptoni sinjalet e qarta që dërgoni dhe rrisni inteligjencën tuaj emocionale.

Patrick king është një autor i njohur në mbarë botën dhe mentor për aftësitë sociale. Librat e tij bazohen në studime shkencore, përvojë akademike, trajnime të shumta dhe përvoja jete.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

264

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lexojini njerezit si nje liber”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *