Availability: In Stock

Magjia e mendimeve te medha

SKU: 9789928303738

1,190L

Ky libër nuk ofron premtime boshe por një program të menduar me shumë kujdes për të përfituar sa më shumë nga puna, jeta, martesa dhe komuniteti në të cilin jetoni. Ai ju rrëfen se nuk keni pse të jeni intelektual apo të keni lindur me talent për të pasur sukses në jetë dhe për të arritur kënaqësi, por duhet të mësoni dhe kuptoni shprehitë e të menduarit dhe të sjelljes në mënyrë që të arrini aty ku dëshironi.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

388

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Magjia e mendimeve te medha”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *