Availability: In Stock

Fito ate per te cilen ti vlen

Autor: Brian Tracy
SKU: 9789928308597

1,200L

Ky libër do t’ju ndihmojë në përparimin në karrierë për të ardhmen tuaj të pacaktuar. Këto strategji të testuara dhe të provuara do t’ju kursejnë vite punë të palodhur dhe mijëra dollarë të ardhura të humbura. Do të mësoni se si ta organizoni jetën tuaj për të siguruar që po fitoni maksimumin në çdo fazë të karrierës suaj.

Përshkrim

Një nga gjërat më të rëndësishme që keni është aftësia juaj për të fituar: aftësia juaj për të bërë diçka për të cilën njerëzit e tjerë do t’ju paguajnë. Ky aktiv mund të jetë i vlefshëm dhe të rritet çdo vit, ose mund të jetë i ndenjur dhe i sheshtë. Përgjegjësia juaj më e madhe financiare është të organizoni kohën dhe punën tuaj në mënyrë që të fitoni maksimumin e mundshëm gjatë gjithë jetës suaj. Fitoni atë që Vlen vërtet do t’ju tregojë se si.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

221

Shtëpia botuese

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fito ate per te cilen ti vlen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *