Availability: In Stock

Kur trupi thotë jo

Autor: Gabor Mate
SKU: 9789951817479

1,400L

Libri “Kur trupi thotë jo” i Mate Gabor flet rreth marrëdhënieve midis trupit dhe mendjes dhe roli i tyre në shëndetin tonë emocional dhe fizik.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

425

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kur trupi thotë jo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *