Availability: In Stock

Koshienca

Autor: Arber Mingo
SKU: 9789928371560

1,275L

Zgjo shpirtin! Rikrijo veten! Merr nen kontroll jeten tende!

Përshkrim

Arber Mingo eshte iniciator per rritjen e vetedijes te njerezit ,mentor i zhvillimit personal dhe drejtues shpirteror. Misioni i tij eshte rritja e vetedijes kolektive ne nivele te larta ,ne menyre qe gjithsecili te zbuloje potencialin e tij, duke jetuar sipas kushteve qe ai vete do te vendose.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

242

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Koshienca”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *