Availability: In Stock

Zotërimi i emocioneve

SKU: 978-961-598-367-0

1,000L

Fillimisht në këtë libër do t’ju shpjegohet imtësisht se çfarë janë emocionet dhe pastaj do t’ju jepen teknika të ndryshme se si të sundoni emocionet tuaja. Arsyeja se përse duhet ti shtypni emocionet tuaja është, sepse prej tyre gaboni më së shumti. Pa emocione mund ti vërejmë më mirë faktet. Pa emocione ne përfitojmë një sy kritik dhe nuk jemi kurrë impulsiv.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

320

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zotërimi i emocioneve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *