Availability: In Stock

Fillon me ne

SKU: 9789928338471

1,300L

.Lily dhe ish-bashkëshorti i saj, Ryle, sapo janë vendosur në një ritëm normal të bashkëprindërimit kur ajo papritmas përplaset përsëri me dashurinë e saj të parë, Atlasin. Pas gati dy vitesh të ndarë, ajo gëzohet që për një herë, koha është në anën e tyre dhe menjëherë thotë Po kur Atlasi e kërkoi për një takim.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

292

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fillon me ne”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *