Availability: In Stock

Kujtime vajze

Autor: Annie Ernaux
SKU: 9789994306398

800L

“Kujtime vajze” është një refleksion i fuqishëm mbi shkrimtarinë dhe një epoke thelbësore të ekzistencës, është romani i ndaluar dhe i parrëfyeshëm që autorja e ka ndjekur për tërë jetën.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

116

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kujtime vajze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *