Availability: In Stock

Andrushi

SKU: 10211

500L

Në vëllimin “Andrushi”, autori i ri Flori Kasaj na sjell një personazh të ri, tepër simpatik, ketrushin Andrushi, një personazh që shkrin veçoritë biologjike të bukurisë dhe shkathtësisë me veçoritë etike të guximit dhe dashamirësisë. Personazhi di të luftoj për mbijetesë, që zotëron edhe tiparin e solidaritetit ndaj mikeshës së vet Andrina, me të cilin ndan ushqimet dhe lodrat. Libri është në dy gjuhë: shqip dhe anglisht

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Andrushi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *