Availability: In Stock

Bindja

Autor: Jane Austen
SKU: 9789928371386

1,200L

“Bindja” na rrëfen dhimbjen që shkakton nënshtrimi ndaj paragjykimeve shoqërore dhe ndërgjegjësimin e një gruaje për dëshirat më të thella të zemrës së saj.Me guximin e saj të përhershëm, Austen denoncon kompromiset e vështira që bëhen për një jetese më të mirë, por jo vetëm.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

320

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Bindja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *