Availability: In Stock

Kesulekuqja – BT

SKU: 9789928004376

400L

Përralla tradicionale të rrëfyera përmes tekstesh të thjeshtë dhe lehtësisht të lexueshëm të shoqëruara me ilustrime fort të këndshme. “Të voglat përralla të Mëdha” i ndihmojnë fëmijët të rriten së bashku me librin dhe u mundësojnë prindërve të kalojnë kohë me ta.

Përshkrim

Përralla tradicionale të rrëfyera përmes tekstesh të thjeshtë dhe lehtësisht të lexueshëm të shoqëruara me ilustrime fort të këndshme. “Të voglat përralla të Mëdha” i ndihmojnë fëmijët të rriten së bashku me librin dhe u mundësojnë prindërve të kalojnë kohë me ta.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

48

Shtëpia botuese

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kesulekuqja – BT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *