Availability: In Stock

Hansi dhe Greta

SKU: 978 9928 177 62 9

100L

Një seri fantastike, e cila përmban 12 përralla klasike. Me iIlustrimet plot ngjyra, të realizuara me profesionalizëm dhe të treguara me mjeshtëri, kjo seri është konceptuar për fëmijët që sapo fillojnë të lexojnë.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Shtëpia botuese

Nr i faqeve

16

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Hansi dhe Greta”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *