Availability: In Stock

Vjeshta e patriarkut

SKU: 9789928354877

2,000L

Vjeshta e Patriarkut, një nga veprat më të ndërlikuara dhe ambicioze të Gabriel García Márquez, është rrëfimi brilant i një tirani karabian dhe abuzimit me pushtetin.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

399

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vjeshta e patriarkut”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *