Availability: In Stock

Vajzat Perendesha 2 – Persefoni shtiracakja

SKU: 9789928184030

550L

Persefoni u lodh duke kënaqur këdo… Sikurse e nxit mamaja, Persefoni shpesh nuk ua prish qejfin të tjerëve, në vend që të bëjë atë çka vetë dëshiron. Po, kur takohet me djalin e keq të Akademisë së Malit Olimp, Hadin, më në fund, ndien se ka gjetur dikë, me të cilin të sillet si vetvetja. Ai është i pari person, që vërtet e dëgjon dhe asaj fillon ti pëlqejë, përpos faktit se vajzat e tjera perëndesha mendojnë se ai ndjell keq. Po, nëse Hadi e bën të ndihet kaq e veçantë, e kaq rehat, atëherë ai ndoshta nuk është edhe aq i keq.

Informacion shtesë

Autori

,

Gjuha

Nr i faqeve

144

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vajzat Perendesha 2 – Persefoni shtiracakja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *