Availability: In Stock

Vajzat Perendesha 3 – Aferdita e bukur

SKU: 9789928184047

550L

Afërdita ka konkurrencë të fortë… Afërdita kënaqet kur ndihmon të vdekshmit në punët e dashurisë, por i është mërzitur vëmendja e vazhdueshme që rrëfejnë djemtë perëndi ndaj saj në Akademinë e Malit Olimp. Kur ajo vendos ti bëjë Athinës një shndërrim rrënjësor, ndeshet e papërgatitur me pasojat. Nuk e parashikoi tërë interesin që do të ngjallte pamja e re e Athinës. Dhe sigurisht nuk e mendonte kurrë se do të ndihej xheloze për njërën prej shoqeve të saj të ngushta! Do të jetë në gjendje Afërdita ta hedhë pas krahëve xhelozinë?

Informacion shtesë

Autori

,

Gjuha

Nr i faqeve

166

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vajzat Perendesha 3 – Aferdita e bukur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *