Availability: In Stock

Stoiku i perditshem

Autor: Ryan Holiday
SKU: 9789928265708

1,500L

“Stoiku i perditshem” eshte nje guide terheqese dhe e thjeshte per jeten e mire ,duke i sjelle mencurine klasike brezave te rinj.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

390

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Stoiku i perditshem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *