Availability: In Stock

Shpirti i cliruar

SKU: 9789951814102

1,000L

Kush je ti në të vërtetë? Si do të ishte sikur të ishe i lirë nga të gjitha kufizimet dhe të fluturoje përtej kufijve? Çfarë mund të bësh çdo ditë për të gjetur këtë lloj lirie dhe paqeje të brendshme?

Category:

Përshkrim

Shpirti i Cliruar ofron një përgjigje të thjeshtë dhe thellësisht intuitive për këto pyetje. Qoftë nëse ky është eksplorimi yt i parë i paqes së brendshme, qoftë nëse i ke përkushtuar jetën tënde një udhëtimi të brendshëm, ky libër do ta transtormojë marrëdhënien tënde me veten dhe botën që të rrethon.

“Lexoje me kujdes këtë libër dhe prej tij do të përfiosh më shumë sesa një shikim të rrufeshëm të përjetësisë”.

– Deepak Chopra

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

206

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shpirti i cliruar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *