Availability: In Stock

Mjeshtri i liqenit pasqyre

SKU: 9789928371522

1,900L

JETA ËSHTË NJË PASQYRË .GJITHMONË DO TË REFLEKTOJË SE SI MENDOJMË, SI NDIHEMI DHE KUSH JEMI NË VËRTETË.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

300

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mjeshtri i liqenit pasqyre”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *