Availability: In Stock

Inxhinieria e brendshme

SKU: 10151

1,200L

Në librin e tij, Sadhguru jep ushtrime që do të ndihmojnë për të rimenduar kufirin e aftësive të dikujt, të bëheni një person më funksional dhe i shëndetshëm, por më e rëndësishmja, t’i mësoni ato se si t’i kryejnë ato në mënyrë korrekte. Dhe gjithashtu – ai do të japë këshilla për ushqimin efektiv, i cili, nëse nuk ndihmon të jetosh për njëqind vjet, sigurisht që do të ngadalësojë procesin e plakjes, do të përmirësojë gjumin dhe fytyrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Inxhinieria e brendshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *