Availability: In Stock

Rreth Hënës

Autor: Zhyl Vern
SKU: 9789995621605

650L

Mishel Ardani, Nikoli dhe Barbikani i mbijetuan shpërthimit të tmerrshëm, i cili i dërgoi në hapësirë. Pavarësisht nga frika, që u shkakton një asteroid, i cili mund ti bënte pluhur e hi, këta festojnë me dinjitet realizimin me sukses të nisjes së tyre.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

224

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rreth Hënës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *