Availability: In Stock

Nje grua e vertete

SKU: 9789995652487

1,500L

Kjo është historia e një gruaje, e cila guxoi të ëndërronte dhe të triumfonte.

Kategoria: , Tag:

Përshkrim

Në një fshat të vogël, Emma Harte, një shërbëtore e thjeshtë, me këmbëngulje shpalosi talentet e saj, zbuloi kuptimin e tradhtisë, mësoi të mbijetonte, të bëhej një grua. Në prag tragjedie, ajo u shndërrua nga një grua e varfër në një person të fuqishëm dhe të pasur në sajë të vullnetit të hekurt. Si një nga gratë më të pasura në botë, Emma Harte ka gati gjithçka për të cilat kishte luftuar fort për të arritur, përveç dashurisë dhe pasionit për të vetmin mashkull të cilin nuk mund ta kishte. Pas dy martesave, dy luftërave shkatërruese dhe sekreteve të shumta, suksesi i saj është arritur me një çmim të lartë për t’u paguar. Tashmë ajo përballet me një luftë të re: atë me njerëzit dikur të besuar dhe tashmë tradhtarë.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

598

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Nje grua e vertete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *