Availability: In Stock

Jeta si nje loje shahu

SKU: 9789928376824

1,300L

Mjeshtri i Madh dhe Kampioni i Botës në shah Garry Kasparov ndan të fshehtat e fuqishme të strategjive që ai ka mësuar duke mbizotëruar lojën intelektualisht më sfiduese – mësime rreth zotërimit të aftësive strategjike dhe emocionale për t’i bërë ballë sfidave më të ashpra të jetës dhe për të maksimizuar suksesin, pavarësisht se sa e vështirë është konkurrenca.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

344

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jeta si nje loje shahu”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *