Availability: In Stock

101 perrallat e fermes

SKU: 9789928004659

1,200L

HISTORI ARGËTUESE PLOT AVENTURA DHE KAFSHË GAZMORE, ME ILUSTRIME TË MREKULLUESHME. QË DO TË TË BËJNË SHOQËRI DHE DO TË TË PRIJNË UDHË NË ZBULIMIN E BOTËS SË FANTAZISË

Informacion shtesë

Gjuha

Autori

Shtëpia botuese

Nr i faqeve

128

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “101 perrallat e fermes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *