Availability: In Stock

Gjinj dhe veze

SKU: 9789928391131

1,500L

Gjinj dhe vezë paraqet një portret të gruas moderne në Japoni dhe tregon rrugëtimet intime të tre grave, teksa përballen me shtypjen dhe pasiguritë e tyre, për të gjetur paqe dhe të ardhme që mund ta quajnë vërtet të tyren.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

450

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gjinj dhe veze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *