Availability: In Stock

Marketingu 3.0

SKU: 9789951642170

1,000L

Marketingu e ka humbur një pjesë të ndikimit të tij gjatë viteve të fundit . Ky libër tërheqës ju shpjegoj se si muns ta fitojë sërish marketingu influencen e vet brenda dhe jashtë organizatës .

Informacion shtesë

Autori

, ,

Gjuha

Nr i faqeve

220

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Marketingu 3.0”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *