Availability: In Stock

Lumturia është një zgjedhje

Autor: Nil Gun
SKU: 9789951660297

700L

Autorja kërkon që përmes argumenteve të shumtë të na bindë se “është vendimi ynë dhe i askujt tjetër nëse duam të jemi të lumtur apo jo”. Jeta është një proces i përjetimeve. Zgjedh të përjetosh lumturinë. Përdore këtë libër si forcën tënde shtytëse. Paç fat.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

174

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lumturia është një zgjedhje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *