Availability: In Stock

Fustani Dasmës

SKU: 9789928342669

1,500L

Kjo është një histori e një familje dhe e një fustani të veçantë , të transmetuar nga nëna te vajza , në kohëra të mbara , të vështira , tragjedish dhe triumfesh , nga tregimtarja e preferuar botërore , Danielle Steel .

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

303

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fustani Dasmës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *