Availability: In Stock

Fjalimet TED

SKU: 9789951721219

1,100L

Ky është libri më i mirë rreth të folurit dhe komunikimit publik, i shkruar nga Chris Anderson, krijuesi i platformës TED. Nëse doni të flisni bukur, dhe në modën dhe standardet e shekullit të XXI, ky është padyshim udhëzuesi më i mirë.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

281

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fjalimet TED”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *