Availability: In Stock

Arratisje , nga Lindja drejt Perendimit , ne kerkim te parajses

Autor: Xhovan Shyti
SKU: 9789928806413

1,000L

“Arratisje nga Lindja drejt Perëndimit-Në kërkim të parajsës”, është befasia e radhës, jo vetëm për trajtimin e temës pa cak kohor të refugjatizmit, por edhe për mënyrën e kompozimit, për stilin dhe gjuhën e mrekullueshme shqipe, me të cilin e përcjell subjektin.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

285

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Arratisje , nga Lindja drejt Perendimit , ne kerkim te parajses”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *