Availability: In Stock

12 Mentalitete

Autor: Bilal Kola
SKU: 9789928388049

1,200L

’12 Mentalitete për të përmirësuar në mënyrë radikale cilësinë e jetës’ është një libër në formën e një udhërrëfyesi jetësorë ku rreket të prekë një sërë konceptesh si falja, forca për të ndryshuar, inteligjencës emocionale dhe sociale. Autori Bilal Kola është përpjekur përmes referencave të autorëve të huaj por duke u bazuar edhe në ngjarjet e tij personale të sjell një udhërrëfyes për vetëpërmirësim.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

272

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “12 Mentalitete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *