Availability: In Stock

Doke dhe tradita

SKU: 9789928348883

2,000L

Një histori e shkurtër e gjakmarrjes ndër kanunet shqiptarë, shoqeruar me nje veprim krahasues dhe interpretuese ne zona te ndryshme te Shqiperise

Përshkrim

Një histori e shkurtër e gjakmarrjes ndër kanunet shqiptarë, shoqeruar me nje veprim krahasues dhe interpretuese ne zona te ndryshme te Shqiperise

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

320

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Doke dhe tradita”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *