Availability: In Stock

Njeriu pa cilësi

Autor: Robert Musil
SKU: 9789928354891

1,620L

Përshkrim

Burri pa cilesi eshte nje nga veprat me te rendesishme te letersise europiane dhe boterore ne shekullin e XX. Me ne fund, kjo kryeveper vjen e perkthyer nga gjuha origjinale, prej gjermanishtes, nga Jonila Godole .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

392

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Njeriu pa cilësi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *