Availability: In Stock

Top model per nje dite

Autor: Tea Stilton
SKU: 9789928233653

500L

Motra e Jeronim Stiltonit, është e dërguara e posaçme e Jehonës së Brejtësit. Është gjithnjë e gatshme të niset për udhëtime aventurore prej nga kthehet me artikuj dhe fotografi të bujshme. Tea ka lidhur miqësi të ngushtë me pesë studente të Miushfordit:  Koletën, Nikin, Pamelën, Polinën dhe Violetën… Ato janë zemra e grupit Tea Sisters!

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

126

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Top model per nje dite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *