Availability: In Stock

Me notat e zemres

Autor: Tea Stilton
SKU: 9789928310934

500L

Një grup i njohur i muzikës pop ka ardhur të regjistrojë albumin e ri në Miushford! Do të jetë një rast i papërsëritshëm për të dëgjuar shumë muzikë të mirë dhe për të lidhur miqësi të reja, duke zbuluar edhe talente të fshehura…

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

126

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Me notat e zemres”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *