Availability: In Stock

Nje enderr me hap vallezimi

Autor: Tea Stilton
SKU: 9789928310392

500L

Përshëndetje, Jemi Tea sisters! Studiojmë në kolegjin e miushfordit dhe na pëlqejnë aventurat e misteret! Jemi mikesha shumë të veçanta, madje më shumë se mikesha… Motra! Një ëndërr me hap vallëzimi: Falë kursit të baletit klasik të organizuar në miushford nga profesoreshë plie do të mësojmë tërë të fshehtat e kësaj disipline joshëse… Dhe mes pirueteve dhe kërcimeve do të zbulojmë talentet tona!

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

126

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Nje enderr me hap vallezimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *