Availability: In Stock

Cfare te bejme me idete ?

Autor: Kobi Yamada
SKU: 9789928162021

800L

Kjo histori do të na frymëzojë për t’ia çelur rrugën asaj, për t’i dhënë hapësirë që të rritet dhe pastaj do të shohim se ç’do të ndodhë. Ideja jonë s’ka ku shkon tjetër. Ajo sapo ka nisur rrugën e saj.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

40

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Cfare te bejme me idete ?”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *