Availability: In Stock

Cfare te bejme me problemet ?

Autor: Kobi Yamada

800L

Për çfarë na shërbejnë vështirësitë? Ato na sfidojnë, na formojnë, na nxitin dhe na ndihmojnë të zbulojmë sa të fortë, të guximshëm dhe të zotë jemi. Ndonëse nuk i kemi fort qejf, ato na ndryshojnë në mënyra krejt të papritura. Pra, çfarë do të bëje, po të gjendeshe përballë një vështirësie? Është e gjitha në dorën tënde.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

40

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Cfare te bejme me problemet ?”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *