Availability: In Stock

Arvanitët dhe origjina e Grekëve .V 1

Autor: Elena Kocaqi
SKU: 9789928461636

2,000L

Ky studim synon të tregojë madhësinë e popullsisë shqiptare në Peleponez , bazuar në dokumentet osmane , bizantine dhe veneciane ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

446

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arvanitët dhe origjina e Grekëve .V 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *