Availability: In Stock

Arvanitët dhe origjina e Grekëve . V2

Autor: Elena Kocaqi
SKU: 9789928461643

1,200L

Ky studim synon të përcaktojë madhësinë e populsisë  shqiptare në Atikë , Beoti , Etoli Thesali , Eube , dhe ishuj , në shekullin e XV e këtej .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

252

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arvanitët dhe origjina e Grekëve . V2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *